דיני נגישות

דיני נגישות ושוויון זכויות לאנשים בעלי מוגבלויות

החוק בישראל מגן על הזכות של אנשים עם מוגבלויות שונות לשוויון ולהתאמות נגישות, כדי שיוכלו לתפקד באופן עצמאי ושוויוני ככל האפשר. דיני נגישות ושוויון לאנשים עם מוגבלות מצויים באוסף סבוך של חוקים, תקנות ותקנים, שמטרתם למנוע אפליה של אנשים עם מוגבלות ולהבטיח את זכותם לנגישות במקומות ובשירותים מסחריים וציבוריים, המחייבים מקומות וגופים ציבוריים ומסחריים לבצע בהם התאמות נגישות.

עו”ד אסף גופר הוא בעל ניסיון רב בייצוג רשויות מקומיות בהליכים שעסקו בהנגשת המרחב הציבורי, תוך התמקדות בתחום התובענות הייצוגיות. ניסיונו הרב של עו”ד אסף גופר כמייצג גופים ציבוריים בתחום מאפשר לו כיום להתמודד עם האתגרים המשפטיים המצויים בדיני הנגישות כדי לתת את המענה המקצועי הטוב ביותר.

משרדנו שם לעצמו כמטרה להביא להגברת המודעות בחברה בכל הקשור לזכויותיהם של בעלי מוגבלויות וזאת באמצעות הגשת הליכים משפטיים בעניינים בעלי חשיבות ציבורית ועידוד בעלי מוגבלויות לעמוד על זכויותיהם.

משרדנו מעניק שירותים מקיפים בתחום דיני הנגישות:

הגשת תובענות ייצוגיות נגד גופים המפרים את דיני הנגישות

הגשת תביעות פרטניות לקבלת פיצוי כספי בגין פגיעה בזכויות של בעלי מוגבלויות

הגשת עתירות בעניינים בעלי חשיבות ציבורית בתחום הנגישות

מתן חוות דעת וליווי גופים החייבים בביצוע התאמות נגישות.

אסף גופר – משרד עורכי דין

אסף גופר משרד עורכי דין הוא משרד המתמחה במספר תחומי נישה במשפט הפרטי והציבורי.

עו”ד אסף גופר צבר ניסיון עשיר במשרדי עורכי הדין המובילים בארץ כאשר שימש כיועץ משפטי לגופים ציבוריים שונים. כמו כן, עו”ד אסף גופר צבר ניסיון עשיר בייצוג אנשים פרטיים, מוסדות וגופים ציבוריים בפני הערכאות השונות, תוך התמחות ספציפית במשפט הציבורי על כל רבדיו ובתחום התובענות הייצוגיות, כאשר הוא ייצג הן תובעים ייצוגיים והן משיבים בתובענות ייצוגיות.

משרדנו דוגל במתן ייעוץ משפטי מעמיק ויסודי המתבסס על הידע המשפטי הנרחב שצבר עו”ד אסף גופר במהלך השנים, תוך מתן דגש על היחס האישי ללקוח והתאמת השירותים המשפטיים לצרכים הספציפיים של הלקוח.

צור קשר

השאירו פרטיכם או לחלופין צרו קשר באחת מהדרכים הבאות, ואשמח לענות על כל שאלה:

סגירת תפריט
דילוג לתוכן