משפט ספורט

תחום דיני הספורט הינו תחום משפטי מרתק וייחודי, הצובר תאוצה בישראל ובעולם. בישראל חוק הספורט והתקנות שהותקנו מכוחו, הם אלו הקובעים את המסגרת הנורמטיבית לכל פעילות ספורטיבית המתקיימת בארץ, כאשר מתחתיהם הותקנו תקנונים על ידי כל אחד מאיגודי הספורט, המסדירים את הפעילות הספציפית באותו ענף.

עו”ד אסף גופר הוא ספורטאי פראלימפי כבר במשך עשרים שנה, בהן ייצג את מדינת ישראל באליפות העולם וחמש אליפויות אירופה, כאשר באליפות אירופה האחרונה זכה במדליית ארד קבוצתית. כספורטאי ותיק עו”ד אסף גופר מכיר את עולם הספורט מכל כיווניו ומעניק ללקוחות המשרד מענה קשוב לכל צרכיהם.

לעו”ד אסף גופר ניסיון בתחום משפט הספורט כאשר ייצג בפני בית הדין העליון של התאחדויות הספורט ואף היה חלק מהצוות המשפטי של התאחדות הספורט לנכים במסגרת ערעור שהוגש נגד הפחתת נקודות דירוג לשחקני הנבחרת שלא התייצבו לשחק באליפות אירופה במהלך יום הכיפורים. על לקוחות המשרד נמנית סוכנות שחקני הכדורגל “הילד הענק” בניהולו של מר יעקב בוזגלו. 

משרדנו מעניק שירותים בשלל ענפי המשנה של משפט ספורט:

ייצוג ספורטאים, סוכנים ועמותות ספורט בפני מוסדות פנימיים של איגודי הספורט השונים ובתי משפט

ליווי שוטף של עמותות וקבוצות ספורט.

ייצוג ספורטאים וקבוצות ספורט בעריכת הסכמים.

ייצוג בהליכים משמעתיים עם דגש על הליכים הקשורים בשימוש בחומרים אסורים בספורט.

מתן חוות דעת משפטיות לגופים ציבוריים

משפט ספורט וכדורגל

עולם הכדורגל תופס נפח משמעותי בדיני הספורט, במיוחד בישראל, בשל היותו ענף פופולרי ביותר. בישראל הגוף האמון על ניהול הכדורגל הוא ההתאחדות לכדורגל בישראל, אשר…
All articles loaded
No more articles to load

אסף גופר – משרד עורכי דין

אסף גופר משרד עורכי דין הוא משרד המתמחה במספר תחומי נישה במשפט הפרטי והציבורי.

עו”ד אסף גופר צבר ניסיון עשיר במשרדי עורכי הדין המובילים בארץ כאשר שימש כיועץ משפטי לגופים ציבוריים שונים. כמו כן, עו”ד אסף גופר צבר ניסיון עשיר בייצוג אנשים פרטיים, מוסדות וגופים ציבוריים בפני הערכאות השונות, תוך התמחות ספציפית במשפט הציבורי על כל רבדיו ובתחום התובענות הייצוגיות, כאשר הוא ייצג הן תובעים ייצוגיים והן משיבים בתובענות ייצוגיות.

משרדנו דוגל במתן ייעוץ משפטי מעמיק ויסודי המתבסס על הידע המשפטי הנרחב שצבר עו”ד אסף גופר במהלך השנים, תוך מתן דגש על היחס האישי ללקוח והתאמת השירותים המשפטיים לצרכים הספציפיים של הלקוח.

צור קשר

השאירו פרטיכם או לחלופין צרו קשר באחת מהדרכים הבאות, ואשמח לענות על כל שאלה:

סגירת תפריט
דילוג לתוכן