ליטיגציה אזרחית ומנהלית

מומחה לליטיגציה אזרחית ומנהלית

עו”ד אסף גופר הוא בעל ניסיון רב בייצוג בפני הערכאות השונות – בית המשפט העליון, בית המשפט המחוזי בשבתו כבית משפט לעניינים מנהליים, בתי המשפט האזרחיים השונים, וועדות ערר, המפקחת על הבתים המשותפים ועוד.

עו”ד אסף גופר ייצג מספר רב של אנשים פרטיים, מוסדות וגופים ציבוריים לאורך השנים ובאמתחתו הצלחות רבות. עו”ד אסף גופר התמחה בייצוג בהליכים מנהליים, משני צידי המתרס והוא בקיא בסדרי הדין האזרחיים והמנהליים.

עו”ד אסף גופר התמחה בייצוג בתובענות ייצוגיות וצבר ניסיון עשיר בתחום בשלל תחומים – דיני נגישות, תובענות מנהליות, איכות הסביבה ועוד.

בזכות הידע הרב שצבר עו”ד אסף גופר בתחום משרדנו שואף לעשות שימוש בכלי התובענות הייצוגיות ככלי לשינוי חברתי.

משרדנו עוסק בתחום תביעות הרשלנות באינטרנט, תחום מומחיות הייחודי למשרדנו. תחום בניית אתרי האינטרנט הוא תחום פרוץ, ולכן אנשים הפונים לקבלת שירותים לבניית אתרי אינטרנט חשופים לנזקים אדירים שנגרמים בשל רשלנות של בוני אתרים. כך למשל, בניה לא נכונה של אתר אינטרנט עלולה לפגוע בקידום האתר במנוע החיפוש “גוגל”, דבר המתבטא בנזק כלכלי אדיר.

משרדנו חבר למומחה העוסק בבניית אתרי אינטרנט על מנת להעניק טיפול הוליסטי לצורך קבלת פיצוי בעד הנזקים הרבים שבוני אתרי אינטרנט עלולים לגרום.

 

עתירה מנהלית

עתירה מנהלית היא הליך אשר אזרח או כל גוף פרטי אחר מגיש כדי לתקוף החלטה של רשות מנהלית. חוק בתי משפט לעניינים מנהליים קובע מיהם…

תובענות ייצוגיות

תובענה ייצוגית היא תביעה במסגרתה אדם אחד תובע בשם קבוצת אנשים בלתי מסוימים, כאשר עילת התביעה בגינה תובע אותו אדם היא עילת תביעה אשר מתקיימת…
All articles loaded
No more articles to load

אסף גופר – משרד עורכי דין

אסף גופר משרד עורכי דין הוא משרד המתמחה במספר תחומי נישה במשפט הפרטי והציבורי.

עו”ד אסף גופר צבר ניסיון עשיר במשרדי עורכי הדין המובילים בארץ כאשר שימש כיועץ משפטי לגופים ציבוריים שונים. כמו כן, עו”ד אסף גופר צבר ניסיון עשיר בייצוג אנשים פרטיים, מוסדות וגופים ציבוריים בפני הערכאות השונות, תוך התמחות ספציפית במשפט הציבורי על כל רבדיו ובתחום התובענות הייצוגיות, כאשר הוא ייצג הן תובעים ייצוגיים והן משיבים בתובענות ייצוגיות.

משרדנו דוגל במתן ייעוץ משפטי מעמיק ויסודי המתבסס על הידע המשפטי הנרחב שצבר עו”ד אסף גופר במהלך השנים, תוך מתן דגש על היחס האישי ללקוח והתאמת השירותים המשפטיים לצרכים הספציפיים של הלקוח.

צור קשר

השאירו פרטיכם או לחלופין צרו קשר באחת מהדרכים הבאות, ואשמח לענות על כל שאלה:

סגירת תפריט
דילוג לתוכן